Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest So sie 15, 2020 8:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o pomoc
PostNapisane: Śr cze 22, 2011 12:10 pm 

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam prośbę czy znana jest Wam firma >Guangzhou Bouncia Inflatables Ltd.< www<kropka>watertoyschina<kropka>com Produkuje ona zabawki dmuchane dla dzieci mi bardzo zależy na ściągnięciu od nich zestawu na wodę tzw. Water Trampoline Combo w ilości 2 sztuk mam z nimi już kontakt w których jest podany nr. telefonu, adres i nawet skype. Jest to moja pierwsza styczność ze sprowadzeniem czegoś z Chin i tyle się czyta na temat stracenia tam pieniędzy. Warunkiem zaczęcia produkcji jest uiszczenie 45% depozytu wtedy zaczną produkować a następnie wpłacić trzeba całość przed ich wysłaniem nie wiem czy praktykują tak wszystkie tam firmy proszę o odpowiedzi będę bardzo wdzięczny ponieważ miałem pośrednika który się wycofał a wszystko mam już uzgodnione na rozpoczęcie działalności od 1 lipca co i tak już mi nie wyjdzie w terminie i chcę od nich zamówić to na własną rękę. Może jeszcze się Państwa zapytam czy Wy znacie jakąś firmę produkującą takie trampoliny i macie z nimi dobre kontakty. Pozdrawiam i proszę o pomoc Marcin.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pt cze 24, 2011 8:46 pm 

Widzę że tu to sobie można tylko popisać dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 9:44 am 

Czy naprawdę anonimowa opinia na forum jest na tyle wiarygodna, żeby tylko/głównie od niej uzależniać swoją decyzję?!

Co to da, jeśli ktoś napisze, że firma jest OK? A co zmieni, jeśli napisze, że oszukali?

Żeby nie było - ja tylko pytam.
Niczego nie oferuje, do niczego nie namawiam, nie zapraszam do kontaktu - nie ta skala.

Pozdrawiam.

k.szymczak@sinobroker.pl
tel. +48 886 889 258

Tytuł: oszuści
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 2:42 pm 

Witam w zasadzie ja już zrezygnowałem z tego dostawcy przysłał mi certyfikaty w Polsce wystawione co po stwierdzeniu przez ten instytut były fałszerstwem nic tylko jechać samemu z człowiekiem z Polski co zna chiński i na miejscu sobie dopilnować temat rzeka a i podobno dużo jest pseudo pośredników niestety polaków. Pozdrawiam wszystkich ostrożnych importerów.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 28, 2011 8:49 pm 

K.Szymczak napisał(a):
Czy naprawdę anonimowa opinia na forum jest na tyle wiarygodna, żeby tylko/głównie od niej uzależniać swoją decyzję?!

Co to da, jeśli ktoś napisze, że firma jest OK? A co zmieni, jeśli napisze, że oszukali?

Żeby nie było - ja tylko pytam.
Niczego nie oferuje, do niczego nie namawiam, nie zapraszam do kontaktu - nie ta skala.

Pozdrawiam.

A mam pytanie do Pana co oznacza że to nie ta skala?

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 29, 2011 12:48 pm 

Panie Marcinie,

Rynek importu z Chin, którego częścią jest zewnętrzna obsługa zakupów (świadczona m.in. przez nas), jest na tyle pojemny, że nie sposób obsłużyć go w całości.

Oczywiście, nie wszystkie firmy potrzebują pełnej pomocy.
Wiele jest takich, które mają własne, mniej lub bardziej sformalizowane przedstawicielstwa na miejscu.

W każdym razie, zainteresowanie obsługą, z jakim mamy do czynienia, i dotychczas prowadzone projekty powodują, że nie możemy przyjmować na siebie wszystkich zleceń, które wpływają.
Nie ma też znaczenia, czy projekt mielibyśmy nadzorować z Polski, czy mieliby to robić samodzielnie nasi pracownicy z Szanghaju.
Fizycznie nie ma możliwości, żeby obsłużyć wszystkie tematy.

Innymi słowy, nie podejmujemy się realizacji wielu zapytań, a podstawowym kryterium jest skala, wielkość planowanego importu.

Pozdrawiam.

k.szymczak@sinobroker.pl
tel. +48 886 889 258

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 11:25 am przez K.Szymczak, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz kwi 09, 2015 8:43 am 

Dlaczego moderacja pozwala na takie skandaliczne zachowanie?!!!
Nazywanie forumowiczki "lalką" to seksizm w czystej postaci,czy nie mamy sposobu by ukarac osobe która wszystkich notorycznie obraża i poniża?
Jestem zdruzgotany postawą kolegi slavecky,poniżej krytyki i ludzkiego poziomu.

Training

Ostatnio edytowano Śr gru 16, 2015 1:08 pm przez JamesJX, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Cz kwi 09, 2015 9:48 am 

gdzie tu masz posty slaveckiego idioto?

Strefa czasowa: UTC + 1