Import z Chin Forum BigChina.pl
http://www.forum.bigchina.pl/

Budowa domu a rekuperacja
http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=5&t=18288
Strona 1 z 1

Autor:  dominika77 [ Cz mar 21, 2019 4:28 pm ]
Tytuł:  Budowa domu a rekuperacja

Niedługo zacznę budować mój własny dom. Chciałabym jednak zapytać o parę ważnych rzeczy, między innymi o rekuperację. Czytałam na stronie http://centrumrekuperacji.pl/, że ma wiele zalet. Co o tym sądzicie?

Autor:  hombras11 [ Pn mar 25, 2019 2:55 pm ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

Jeśli chodzi o budowę domu, warto też zadbać o odpowiednie i prawidłowe rozprowadzenie elektryki. Według mnie wszystko co potrzebne aby zrobić to jak trzeba znajdziesz w tym sklepie https://www.se.com/pl/pl/ . Mają oni pełną ofertę takiego asortymentu jak rozdzielnice, przełączniki i nie tylko. Na prawdę warto sprawdzić

Autor:  Moloch [ Pt lis 01, 2019 12:43 pm ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

Z pewnością możesz zrobić to w inny sposób, jeżeli już jest za późno aby zakładać rekuperację. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wstawienie oczyszczacza powietrza zdrovi, które również w doskonały sposób zadba o to, aby przefiltrować stare powietrze i dać nowe. DO tego jeszcze je odpowiednio zjonizuje co na pewno wpłynie pozytywnie na zdrowie.

Autor:  ponatt [ Pt lis 29, 2019 6:41 am ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

W sumie to szukałem systemów przyszłości, a rekuperacja jak mi się wydaje jest jednym z takich systemów. Trafiłem tez na link do strony tej firmy i czytam więcej na ten temat wychodzi na to, że sporo klientów jest zadowolonych i warto pomyśleć o czymś takim. Jestem osoba, która stawia na wszystko co jest ekonomiczne a jeżeli można odzyskać dzięki takiemu systemowi tak dużo ciepła w domu to dlaczego nie? Na wiosnę znajdę jakąś profesjonalną firmę montażową i mam nadzieję, że będzie wszystko tak, jak powinno.

Autor:  Robert7979 [ So lip 11, 2020 11:41 am ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

Jeżeli szukacie informacji na temat rekuperacji to na stronie https://remont.biz.pl/rekuperacja/ jest sporo informacji na ten temat

Autor:  marzenka22Walc1 [ Wt lip 14, 2020 10:23 am ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

Zacząłem budowę domu jednorodzinnego i okazało się, ze mam bardzo podmokły teren. Firma zasugerowała mi że powonieniem zdjąć wierzchnią warstwę gliny i podsypać teren piachem. Zastanawiałem się skąd w bierzecie piach lub żwir? Znalazłem taką firmę http://wis-kruszywa.pl/kruszywo Co sadzicie?

Autor:  marzenka22Walc1 [ Cz lip 16, 2020 11:20 am ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

Jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się nad montażem alarmu. Wiem, ze teraz to standard. Znalazłem taką firmę która ma fajne ceny http://wkaczorowski.pl . Czy wy zainstalowaliście alarm u siebie w domu? Czy macie umowę z zewnętrzna firmą ochroniarską w swoim mieście??

Autor:  krzysztof-ff [ Wt sie 25, 2020 3:24 pm ]
Tytuł:  Re: Budowa domu a rekuperacja

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, trzeba zwracać uwagę na bardzo wiele rzeczy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/