Import z Chin Forum BigChina.pl
http://www.forum.bigchina.pl/

Tani vps
http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=5&t=18772
Strona 1 z 1

Autor:  japonskiturysta [ Cz wrz 19, 2019 6:46 pm ]
Tytuł:  Tani vps

Tak sobie myślę, że jakby chcieć przygotować naprawdę dobry sklep, to przydałby się co najmniej tani vps, który wraz z rozwojem może zostać rozbudowywany. Bardzo ciekawa oferta jest na https://www.sprintdatacenter.pl/serwer-wirtualny-tani-vps, godna rozważenia. Też się Wam podoba?

Autor:  Moloch [ Śr wrz 23, 2020 7:59 pm ]
Tytuł:  Re: Tani vps

Również przez pewien czas używałem takich serwerów wirtualnych, ale w końcu zdecydowałem się na postawienie własnego. Właśnie dlatego moim zdaniem serwery z https://www.thomas-it.pl/blog/serwery-l ... hinkserver są bardzo fajnym i również dobrym rozwiązaniem dla każdego.

Autor:  MarekSz [ Wt gru 01, 2020 10:44 am ]
Tytuł:  Re: Tani vps

My nie tak dawno również byliśmy na etapie poszukiwań dobrego serwera do naszej firmy i potrzebowaliśmy jednak wsparcia, aby podjąć racjonalną decyzję której nie będziemy później żałowali. Dlatego zanim zabraliśmy się za to, najpierw skorzystaliśmy z narzędzia live optics dell który super się sprawdza. Pozwala na szybka analizę oraz zbieranie danych. Dzięki czemu dokładniej udaje się wyszacować potrzeby i też nie marnować dużych pieniędzy na sprzęt który po prostu nie będzie nam potrzebny. Pozdrawiam i daj znać jak już uda i Wam się je dobrać!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/