Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Cz lis 26, 2020 12:01 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 07, 2010 11:11 pm 

Czy ktoś z forumowiczów zna ten temat,mógłby coś napisać. Czy ciężko jest znaleźć rzetelnego producenta opon w Chinach. Może ktoś wcześniej rozważał podobny temat?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 09, 2010 1:22 pm 

Oczywiscie, ze sa dobrzy, a nawet bardzo dobrzy producenci opon rolniczych i bardzo powaznie wchodza oni juz na rynek europejski.
Niemniej wspolpraca z tymi najlepszymi podytkowana jest spelnieniem kilku warunkow. Najwazniejszy to wilekosc zamowienia.
Wielu chinskich producentow ma juz swoich przedstawicieli w Europie w Holandii lub Niemczech oni zamawiaja duze ilosci opon i rozprowadzaja je po Europie. Jesli wiec interesuje cie kilka sztuk, czy jeden kontener radza udac sie do nich. Przy takich ilosciach chinski producent wysle cie do chinskiego dealera w Chinach a wtedy cena moze byc wyzsza niz u ich europejskich dealerow.

To co napisalem powyzej dotyczy chinskich producentow, ktorzy robia naprawde dobrej jakosci towar, posiadajacy certyfikaty wymagane przez rynki zagraniczne.

Jesli powazniej myslisz o tym temacie i jestes na tyle mocny by zamawiac wieksze ilosci, zapraszam na priva.

PostNapisane: Wt sie 18, 2020 7:55 pm 

Chętnie odgrzeję wątek, bo potrzebuję opon do ciągnika mojego męża. Nie chcemy mega markowego modelu, ale coś wiecie, co się w ogóle jakoś sprawdzi. Jakieś propozycje macie dla mnie? ogólnie nie mam wymagań, ale niech to pojeździ trochę....

PostNapisane: Pt sie 21, 2020 11:00 am 

wiejska, ale to jak mamy Ci powiedzieć coś na ten temat, to powiedz chociaż, jakie to mają być opony, jaki macie model ciagnika. z kapelusza nikt Ci odpowiedzi nie wynajdzie typowo pod model. możesz też w https://www.hurtopony.pl/ zobaczyc, tam masz wyszukiwarkę po modelu. jak już będziesz miała dane takie.

PostNapisane: Pt sie 21, 2020 1:34 pm 

o dzięki. no tak john deere 1120 . Dzieki sprawdzę sobie, bo przecież wszędzie gdzie pytam, to albo tylko markowe opony, albo jakieś niespasowane. ogólnie cena gra rolę bo jeszcze nie dostaliśmy zapłaty od kupujących. naprawdę mnie ratujesz. a jak tam z dostawą?

PostNapisane: N wrz 13, 2020 6:00 pm 

wiejska88 napisał(a):
o dzięki. no tak john deere 1120 . Dzieki sprawdzę sobie, bo przecież wszędzie gdzie pytam, to albo tylko markowe opony, albo jakieś niespasowane. ogólnie cena gra rolę bo jeszcze nie dostaliśmy zapłaty od kupujących. naprawdę mnie ratujesz. a jak tam z dostawą?

Szukałem w hurtopony.pl opon co prawda do samochodu. Z tego co wiem to tam możesz kupić do ciągnika całkiem spore opony, o dużych rozmiarach a przy zakupie 2 sztuk transport masz za free, wiec dobry biznes według mnie.

Ostatnio edytowano Wt wrz 22, 2020 5:27 pm przez Balon233, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N wrz 13, 2020 8:13 pm 

Też się o hurtopony.pl wypowiem bo szukałem tam opon do skuterka i do samochodu. Na stronie jest fajna wyszukiwarka, modeli ciągników, samochodów czy innych pojazdów jest tam od groma.

Ostatnio edytowano Wt wrz 22, 2020 5:28 pm przez duff231, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn wrz 14, 2020 11:13 am 

Tak i w dodatku masz tam dobrą ubsługę bo ja akurat na ogumieniu się nie znam, a w tym hurcie są osoby, które mogą Ci doradzić co i jak.

PostNapisane: Pt wrz 18, 2020 1:05 pm 

Właściwie to większość jest z Chin. Jeśli nawet nie tam produkowane to prefabrykaty pewnie z Chin szły.
Ta jeśli chcesz tanio to poszukaj używanych. Bardzo często chodzą potem latami. No i ważne pytanie do czego ci te opony potrzebne? Bo sformułowanie rolnicze może obejmować oponę do taczki i przednią oponę kombajnu.

Tytuł: Re:
PostNapisane: So paź 03, 2020 5:38 pm 

Niedługo rozpoczyna się moment i zmuszony jestem zakupić nowe opony na zimę. Jest dużo różnych rodzajów a nie mam wiedzy jakie kupić. Znalazłem ciekawe opony do mojego auta tylko ceny dużo się różnią. Znalazłem oponę zimową marki Royal Black https://oponymotor.pl/royal-winter-xl-p-18535.html są w ciekawej cenie oraz dostają dobre oceny. Co o nich myślicie? Chciałem również zapytać czy w oponach zimowych ważny jest wskaźnik tarcia oraz czy warto przepłacać za oponę o klasie A.

PostNapisane: Pn paź 12, 2020 4:02 pm 

Jeśli frapuje Cię właśnie ten fakt to bezwarunkowo przeczytaj ten artykuł. Na moje oko przeczytasz tu najpotrzebniejsze ciekawostki. Przekonaj się sam - http://samochodove.com.pl .

Strefa czasowa: UTC + 1