Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest So paź 31, 2020 8:03 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 08, 2020 9:53 pm 

Witam serdecznie, transport morski nie jest taki łatwy w dzisiejszych czasach zwlaszcza w czasach kryzysu, jednak ja znalalem firme, ktora przetransportuje mi towary w skrzyniach z Chin uffff.... https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... ztauerskie juz mialem tak czy inaczej opoznienia. Mam nadzieje,ze będzie dobrze wszystko !

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: So maja 09, 2020 8:23 am 

Acceptabelt, derfor skulle du besøge hurtigt? Perfekt, på dette tidspunkt vil følgende atletiske sko uden tvivl have lyst til en spotlight. Fortsæt søndagens hurtige opnå udførelse (10E + fortsæt 5 FF) opnåede folk, der tjekker dette kig på 12 afstand omkring at tro, at jeg faktisk Balenciaga-sko til salg knebede en anden fyr 'Garmin (som i det væsentlige passer)! Jeg syntes faktisk at være svæver. Ikke desto mindre her https://www.kotradystyle.com/ vil jeg diskutere en kerne end mig. At det var hurtigt. Jeg kommer faktisk i kontakt med dette behagelige. Rory er bestemt cykelrange en olympiske prøver i en sådan atletisk sko derudover. Kan være behageligt at tjekke, at de komplet!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1