Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Wt sie 20, 2019 11:05 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 01, 2009 12:25 am 

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem nowy choć od dawna już śledzę to forum jednak nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie...Proszę o pomoc!Chodzi o to że chciałem importować laptopy z chin i nie wiem jak to wygląda z godnie z prawem,czy jak zamówię np laptopy dell,hp,acer czy nie zostaną one zatrzymane na granicy i zniszczone.Nie mówię że będę brał ten towar od producenta lecz tak jakby od agebta czy może hurtownika sprzętem elektronicznym! Proszę o pomoc, jak to wygląda i co o tym sądzicie???Czy jest szansa że ten agent ma licence od producenta na eksport tych towarów na teren europy? Dajmy na to że ma wszystkie certyfikaty na produkty które sprzedaje, jest na 100% istniejącą firmą.Jak to widzicie!Bardzo proszę o pomoc!!! Exclamation

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 01, 2009 8:54 am 

Widze, że się nie poddajesz no cóż prosze innych importerów , pośredników o wypowiedź, czy klient dostanie oryginalnego DELLA

PostNapisane: Pt maja 01, 2009 9:21 am 

jakim cudem ja nie mogę sprowadzić towaru oryginalnego do polski a na biurku mam laptop NEC a z tyłu napis Made in China. Tym bardziej że jestem w 10000% pewien że jest fabryka della w Chinacg w Schenzen. :(
No i zastanawia mnie to skąd te wszystkie sklepy internetowe mają ten towar,ktoś go musi importować do polski,jak to zrobić?
A po drugie jeżeli nie można importować tych rzeczy do polski z chin to znaczy chyba że gdzie indziej też nie można to po co oni na Alibaba.com wystawiają te swoje oferty z oryginalnymi produktami :?:

Czyli jak będę chciał sprowadzić np 100 kart pamięci do aparatów sony to nie ma szans? Jest jakakolwiek szansa na sprowadzenie czegoś co jest u nas znane?

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 01, 2009 1:52 pm 

Ani na alibaba.com, ani nigdzie indziej nie masz ofert oryginalnych produktów. Są markowe, OK, ale nie oryginalne. Produkty takich firm jak chociażby ten Dell oczywiście są produkowane w Chinach co nie znaczy, że byle płotka może od tak się wziąć za import tych towarów. Co do kart pamięci, jeżeli będą markowe to tak samo.

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 01, 2009 3:24 pm 

Mam nadzieję , że poprzednik bardziej do Ciebie dotarł niż ja...

Strefa czasowa: UTC + 1