Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest N kwi 18, 2021 5:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 06, 2020 9:47 am 

Jeśli Twoim problemem są niedoskonałości skóry, to polecam Wam zabieg karboksyterapii. Jest to skuteczny zabieg, który walczy z niedoskonałościami skóry na wielu obszarach. Można go stosować na zmarszczki, cienie pod powiekami czy w walce z cellulitem. A Wy korzystaliście już z jakichś zabiegów?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pt mar 06, 2020 1:17 pm 

Najlepiej iść do dermatologa, który zleci odpowiednie zabiegi. Ja mam suchą i wrażliwą skórę, więc nie każdy zabieg będzie dla mnie korzystny.

PostNapisane: Pt mar 06, 2020 1:27 pm 

Karboksyterapia? Dobrze wiedzieć Nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. Nie ukrywam, że moja żona również ma licznie niedoskonałości, a konkretnie, po ciąży jej skóra nie jest już taka jędrna. Może sama powinna zrobić sobie taki zabieg? Zgłosimy się do tej warszawskiej medycyny estetycznej, bo mamy najbliżej i zapytamy.

PostNapisane: Pt mar 06, 2020 3:54 pm 

Mnie bawi, że kobiety stosują tyle kosmetyków, zabiegów, makijaże, liftingi itd, a na koniec porównajcie sobie wygląd przeciętnej 40latki i 40latka i tak samo 50-latków - zwykle to jednak mężczyzna nie wygląda na swoje lata

PostNapisane: Wt mar 24, 2020 1:27 pm 

U mnie najlepiej sprawdziły się profesjonalne zabiegi kosmetyczne, osobiście mogę polecić Ci Klinikę Krajewski - mają naprawdę bogatą i atrakcyjną ofertę zabiegów dla osób z cerą problematyczną :)

PostNapisane: Wt mar 31, 2020 9:54 pm 

Hej nie wiem czy zdajecie sobie sprawę niektóre produkty mogą źle wpływać na jakoś naszej skóry, kondycje naszej cery. Warto poczytać o tym https://primalife.pl/style/pokarmy-negatywnie-wplywajace-na-wyglad-naszej-cery i dowiedzieć się czego powinno się unikać jeżeli chce się zachować dobry wygląd. A wy macie jakieś sprawdzone sposoby na piękną cerę?

PostNapisane: So kwi 18, 2020 4:54 pm 

chyba najbardziej skuteczne są zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej. Ja sobie chwale usługi esticlinic i leczenie blizn Lubliniec Oni dobrze doradzą, mają profesjonalny sprzęt, elastyczne terminy, także bardzo jestem zadowolona i z obsługi klienta i z efektów.

PostNapisane: Wt lip 07, 2020 10:24 am 

Różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dostępne są na rynku. Jednym z nich jest zabieg osocza bogatopłytkowego, zwany też wampirzym liftingiem. Ma on pozytywny wpływ na niedoskonałości skóry takie jak przebarwienia, zmarszczki czy blizny. Poczytajcie więcej na ten temat na stronie dr Ewy Kopycińskiej: https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/ ... e-fibryna/ .

PostNapisane: Pt sie 28, 2020 12:58 pm 

Ja polecam wybrać się do kliniki medycyny estetycznej, gdzie otrzymacie profesjonalną pomoc. Jednym z takich miejsc jest klinika Neo Beauty w Łodzi. Na stronie http://neobeauty.pl/ zapoznacie się bliżej z ich ofertą.

PostNapisane: Wt sty 05, 2021 7:29 pm 

Jeśli macie łuszczycę, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/ . Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie można znaleźć wiele ciekawych preparatów i kosmetyków do pielęgnacji skóry właśnie objętej tą chorobą. Dzięki temu można bowiem łagodzić objawy łuszczycy. Nieodpowiednia pielęgnacja tylko zaogni sytuację, a tego byśmy nie chcieli.

PostNapisane: Śr sty 20, 2021 12:46 pm 

Dobrze, że poruszyłaś temat niedoskonałości skóry. Tak się akurat składa, że ostatnio miałem przyjemność przeczytać interesujący artykuł opisujący przebarwienia na skórze. Dla zainteresowanych zostawię odnośnik do tego https://bio-oil.com.pl/jak-walczyc-z-przebarwieniami/ wpisu. Ja dowiedziałem się z niego jak walczyć z przebarwieniami. Jeżeli ten problem dotknął także was, to polecam odwiedzić powyższą stronę i dowiedzieć się czegoś nowego, a zarazem przydatnego. W końcu, na przeczytanie nie potrzeba wiele czasu!

PostNapisane: Śr sty 20, 2021 1:04 pm 

Z pewnością warto zainwestować w porządne kosmetyki.

Strefa czasowa: UTC + 1