Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr sie 21, 2019 1:26 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 11:20 am 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:19 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 3 razy

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 12:03 pm 

K.Sinco napisał(a):
Mało mnie interesuje, co Pan na ten temat "uważa" i "myśli".

Troszke laikoniczna ta wypowiedz na ceniaca sie firme :D

K.Sinco napisał(a):
Tłumaczyłem już Panu, że Pan jako osoba najprawdopodobniej nieprowadząca działalności gospodarczej, nie stanowi dla firmy SINCO konkurencji (chociaż bardzo Pan chce być traktowany poważnie), więc nie ma się co oburzać.

Oburzac? No kto sie oburza, chyba sie Panu cos pomylilo.
Ja delikatnie pytam :D
Na pytanie odpowiadac pytaniami -oj oj Panie Szymaczak no choc minimum kultury i wychowania nalezaloby zachowac.

K.Sinco napisał(a):
A tak gwoli jasności - Pan również reklamuje swoje usługi, nie podając nawet swojego nazwiska.

No nie ja jeden na tym forum i to Pana tak boli?
Gdyby Pan byl konkurencja pewnie juz bysmy znali prawde- bo opublikoalby Pan juz dawno informacje.
Jednak mysle ze Pan nie jest konkurencja, bo firma SINCO najprawdopodobniej nie posiada prawa do prowadzenia legalnej dzialalnosci w Chinach i tu tkwi sek.
Ja publikujac swoje dane nigdy bym nie pozwolil aby spoleczenstwo moglo sie nawet przez chwile zastanawiac co do mojej rzetelnosci- i w momencie pojawienia sie takich zarzutow szybko byl wszytkich uswiadomil.
Natomiast Pan wije sie jak zastraszony zaskroniec, no coz.

Takie sa realia sieci.

Rowniez i Pana pragne ostrzec iz w Chinach za przestepstwa podatkowe grozi kara smierci.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 1:09 pm 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:19 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 4:15 pm 

K.Sinco napisał(a):
...
A już na pewno nie spowoduje ujawniania jakichkolwiek informacji na nasz temat na Pana prośbę.

No a jakiej odpowiedzi mozna bylo sie spodziewac, teraz wiemy przynajmniej ze Pan nie to ze nie chce tylko nie ma czego opublikowac.

K.Sinco napisał(a):
...
wielu drobnym importerom wystarcza osobista współpraca z osobą, która przebywa w Chinach.

No to wiemy jaka przynajmniej jest forma Pana dzialalnosci,
tu widac jak krok po kroczku dystansuje sie Pan od prowadzenia legalnej dzialalnosci

K.Sinco napisał(a):
...
Przestępstwa podatkowe?
Wie Pan w ogóle, o czym Pan mówi? Wie Pan, na czym polega prawdziwe pośrednictwo, wystawianie krajowych, europejskich faktur za usługi?

Firmy SINCO nie tylko nie ma w Chinach legalnie, ale jak widac marny z Pana przedstawiciel skoro nawet Pan nie wie iz jest to przestepstwo podatkowe.
Przedstawicielstwo firmy matki moze dzialac wylacznie na zasadzie
"non-profit making business activities" czyli nie moze czerpac dochodow z takowej dzialalnosci w przeciwnym przypadku "Violations hereof might lead to the imposition of fines and, in the worst case, to the closure of the office" w przypadku naruszen moze zostac orzeczona kara grzywny lub spowodowac zamkniecie biura.

Udal bym sie do chinskiego urzedu skarbowego i poduczyl.

Dodatkow powiem Panu iz takowe dzialania narazaja klientow na nie obliczalne straty i problemy jakie moga ich spotkac ze strony urzedow chinskich. A mysle ze zaden importer nie chcialby choc raz to przejsc, i odczuc do czego sa zdolne tutejsze urzedy.

Mysle ze teraz wszytko jasne Panie Szymczak.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 4:47 pm 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:16 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 5:42 pm 

K.Sinco napisał(a):
Pozwoli on wszystkim bardzo dokładnie ocenić Pana kompetencje, wiedzę i metody, jakie Pan stosuje prowadząc dyskusję na jakiś temat.

Czemu tak wylewnie, tyle ze nie na temat.
Ja poprostu zadaje niewygodne pytanie- a Pan na wszytko ma odpowiedz tylko nie na to jedno zasadnicze pytanie-
"Jaki jest nr licencji firmy SINCO?"
Probuje Pan odwrocic uwage od siebie a przeciez to Pan wystawil siebie na odstrzal podpisujac sie nazwiskiem oraz czesciowymi informacjami firmowymi ktore jednak nie sa wystarczajace do weryfikacji w Chinach.
A w zgadywanki chyba nie bedziemy sie bawic.

K.Sinco napisał(a):
Zbycie milczeniem nawet największych niedorzeczności i kłamstw nie służy tej branży.

I ja wlasnie tego nie robie,nie milcze, nie patrze na bezlitosne i chamskie zachowania pseudo firm probujachych zbic interes na nieswiadomosci uzytkownikow.

K.Sinco napisał(a):
Uświadamiam tylko Panu, że za pośrednictwem forum, szczególnie stosując takie metody, nie przyczyni się Pan do zwiększenia zainteresowania swoją działalnością (jakakolwiek by ona nie była).
Zaszczucie i pomówienia innych na pewno nie przyczyniają się do wzrostu Pana renomy.

Nie wiem czemu sie Pan o mnie martwi, ja naprawde dam sobie rade.
Prowadze dzialalnosc zarowno produkcyjna jak i handlowa, a dodatkowo z uwagi na kompetencje- konsultingowa.
Ale mysle ze to nie powinno Pana interesowac- skoro jestem taki zly.

K.Sinco napisał(a):
A co do reguł prawnych - naprawdę wymaga Pan podszkolenia. Za z góry ustaloną opłatą (wystawiamy faktury VAT), moglibyśmy zaoferować Panu pomoc w interpretacji przepisów.
W gratisie, dołączymy zarys działalności biznesowej w branży pośrednictwa handlowego z Chinami opartej na jasnych regułach i pełnej legalności. Polecam!.

Dziekuje, ale Pan sobie nie potrafi pomoc, a co dopiero innym.
Wiec jest to juz dla mnie podejrzana oferta.

Dziekuje ale nie wsiadam do tonacej lodzi!

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 5:56 pm 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:20 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 6:57 pm 

K.Sinco napisał(a):
Słowo się rzekło, więc odpowiadam. Niestety, krótko, bo szkoda czasu na kogoś takiego, jak Pan.

Pana zachowanie jest na tyle chamskie i pokazuje Pan takie sfrustrowanie, że pogrąża się Pan z każdym postem.
Rozumiem, że interesy źle idą i że forum to ostatnia deska ratunku dla Pana, ale powtarzam - nic Pan nie ugra taką postawą.

WSZELKIE NASZE DANE są udostępniane NASZYM KLIENTOM/POTENCJALNYM KLIENTOM.
Nie ma obowiązku udostępniania ich osobom trzecim i nikt tego nie robi - z Panem na czele.
Weryfikacja? Skoro Pan taki obrotny to wszystko Pan sam sprawdzi na miejscu. Polecam.

Prowadzi Pan działalność produkcyjną, handlową i konsultingową?
Wyborny tekst! Powodzenia, szczególnie z takim podejściem.
O dane firmy nawet nie proszę, bo to właśnie Pan nie ma czego ujawniać.

Pozdrawiam.

Frustracja- wiem tylko jak sie pisze ale nie jak sie ja czuje.

Oprocz tego musze Pana niestety mocno zmartwic.

Mialem zamiar rowniez opublikowac swoje dane i nie jest to dla mnie zaden problem.

To ja zwrocilem sie do Pana Michala Lebkowskiego z prosba o wprowadzenie dodatkowego punku regulaminu, ktory mialby na celu weryfikacje firmy przed mozliwoscia wprowadzanie danych w stopkach czy na forum.
Tak by byla jasnosc i szemrane pseudo firmy nie mialy szansy dyskutowac na rownym poziomie.
Moze teraz u Pana cos zadzwoni.

Juz raz dyskutowalismy w tym temacie- pamiec zawodzi
http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?t=3939

Michał Łebkowski napisał(a):
Być może chodzi Ci o to, że ktoś twierdzi, że prowadzi firmę, a np. jej nie ma (a na podstawie fałszywej informacji ktoś inny może podjąć błędną decyzję). Tu jednak sprawa jest jeszcze trudniejsza, gdyż pewne sprawy są trudne do udowodnienia.

Uwaga na pewno jest ciekawa, z tym, że na ten moment nie bardzo mam pomysł jak to wprowadzić w życie.

A tu uwaga jeszcze innego uzytkownika w tym kontekscie
http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?t=4104
emerald napisał(a):
I jeszcze na koniec. Troche smieszne sa Pana zale, dotyczace anonimowych atakow na Pana firme.
Taka jest niestety globalna sieciowa wioska. Sam wystawil sie Pan na strzal decydując w jakiej formie uczestniczyl Pan bedzie w tym forum (czyli pod pelnym imieniem i nazwiskiem), sa plusy, ale rowniez minusy takie kroku i mogl Pan je dokladnie przeanalizowac podejmujac taka decyzje. Prosze wiec nie uszczęsliwiac innych uczestnikow tego forum, ktorzy maja pelne prawo do anonimowosci.

Pentelka sie chyba powoli ale skutecznie zaciaga Panie Karolu.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 7:11 pm 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:20 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 8:36 pm 

K.Sinco napisał(a):
Owszem, Pan wyszedł z taką inicjatywą i ja byłem jedyną osobą, która tą inicjatywę poparła.
To chyba powinno Panu sugerować, jakie są intencje naszej firmy.

Nie interesiuja mnie intencje, atwarde fakty.
P. Calka chyba tez mial intencje i jesli Pan nie czytal szczegolow to prosze:
http://www.bigchina.pl/artykuly/import_ ... _chin_cz_1
http://www.bigchina.pl/artykuly/import_ ... _chin_cz_2

K.Sinco napisał(a):
Jeśli pamięć kogoś zawodzi to na pewno nie mnie.
Nie wspomniał Pan, że pisałem o tym, że wniosek jest zasadny, o ile będzie dotyczył wszystkich użytkowników trudniących się pośrednictwem.

Ja bylem za hardcorowym podejsciem, natomiast Pana zbyt liberalne podejscie wnioskowalo iz problemy same się ewentualnie rozwiążą.
Co ja uwazam za totalna bzdure.
Gdyz niby jak mialby nowy uzytkownik cos takiego rozpoznac.

K.Sinco napisał(a):
Jeśli odwołuje się Pan do wypowiedzi emeralda to proszę wspomnieć, że ten fragment odnosi się do slavecky'ego, który (nawiasem mówiąc) nigdy nie krył swojej tożsamości.
Sam podjął decyzję o rezygnacji z kontynuacji żenującej wymiany postów z Panem i to jego sprawa.

Nie uwazam ze odnosi sie wypowiedz emeralda tylko do tego jednego watku a jest spojrzeniem ogolnym na caloksztalt.

A to ze slavecky nie kryl swojej tozsamosci nie swiadczy o niczym a juz na pewno nic nie mowi na temat jego dzialalnosci, zapewnieniach iz wpis jest do wgladu dla kazdego- co pozostalo z jego czy P.Calki zapewnien?

K.Sinco napisał(a):
"Pentelka" może i się zaciska, ale nie wokół mojej szyi.

No to tez mysl.
Zna Pan klamstwo zlodzieja ktorego zlapano za reke?
Jak tak, to co juz wiecej bede mowil.

K.Sinco napisał(a):
Zabrnęliśmy już tak daleko w tej rzekomej jawności, że Pana dalsze ukrywanie się odbierze Panu resztki wiarygodności.

Dalej probuje z uporem maniaka Panu wytlumaczyc ze o mnie niech sie Pan nie martwi. Tylko o siebie, bo tak sie stalo ze to Pan stoi w potrzasku.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 9:00 pm 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:21 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 9:46 pm 

K.Sinco napisał(a):
Pan był za rozwiązaniem hardcore'owym, ale pod warunkiem, że warunki nie obejmą Pana! Jeśli byłoby inaczej sam zacząłby Pan wprowadzać swoje pomysły w życie.

Prosze wskazac gdzie ja cos takiego napisalem- oj oj coraz gorzej z tymi zarzutami.

K.Sinco napisał(a):
Jeśli chodzi o emeralda to jestem ciekaw, czy tak chętnie pozwoliłby komuś takiemu, jak Pan interpretować swoje słowa. Może poczekamy aż sam się wypowie :)

Jeszcze raz zapytam Pana czy zna Pan historie o zlodzieju ktorego zlapano za reke? Nie? Hmm to juz widze ze nic chyba nie pomoze.
No moze zimny prysznic chinskiego urzedu skarbowego.

K.Sinco napisał(a):
"Pentelka" to przykład przede wszystkim na Pana nieznajomość zasad języka polskiego ("pętelka"!) - radzę zacząć od nauki tegoż, a później snuć dalsze plany na zdobycie świata biznesu :D

Moze postara sie Pan o zarzut w kwestii merytorycznej, bo o 4 rano nawet ja moge popelnic blad ortograficzny. Uzywajac dziennie 4 roznych jezykow.

K.Sinco napisał(a):
Nie martwię się ani o siebie, ani o SINCO...

A mysle ze powinien Pan.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 10:05 pm 

DEL

Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2016 12:21 pm przez K.Sinco, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 10:39 pm 

K.Sinco napisał(a):
Zarzuty? To Pana zadanie je wysuwać, szkoda, że bezpodstawnie.

A co moze Pan innego powiedziec.
Calka tez szedl w zaparte- nie widze tu zadnej roznicy.
Mial stopke, strone internetowa i chwalil sie referencjami.
I nie jest to zarzut tylko porownanie! :D

K.Sinco napisał(a):
Proponuję zajrzeć ponownie do tego tematu i przeczytać, o co w nim chodziło i dlaczego to napisałem.

Niech juz Pan nic nie proponuje, bo to az juz powoli mi sie nie chce czytac tych bzdur co Pan tu wypisuje nie na temat.
Jednak bawi mnie z jaka zapaloscia pseudo posrednicy walcza o to by nie utonac. :D
K.Sinco napisał(a):
PS. Czekamy na zapowiadane dane firmy - wystarczy nazwa :D

Tak? Nie dosc ze nie CZYTA Pan ze zrozumieniem- to teraz jeszcze wymysla ze ja cos takiego powiedzialem. Bylo to tylko w odniesieniu do powstania nowego punktu w regulaminie majacego na celu latwa weryfikacje, udzielajacych sie firm i "firm"

Nie znize sie do Pana poziomu zeby ktos pozniej mogl powiedziec, ze kazdy co ma stopke to jedna wielka sciema. :D

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2010 10:44 pm 

DEL

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1