Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest So paź 31, 2020 8:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz kwi 09, 2020 8:28 am 

Cześć,
jestem zielony trochę w temacie importu, ale zamówiłem próbne zawiasy meblowe. Łącznie z 10 sztuk. Zapłaciłem 50 usd, 6 usd za zawiasy, reszta transport. Dzisiaj dostałem info, że muszę opłacić vat 47 zł. Vat za przesyłkę też się płaci? Jest możliwość to ominąć? Mysłałem, że vat liczy się za towar. Przesyłka na osobę prywatną.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: N kwi 12, 2020 11:27 pm 

Ho potuto notare, in Scarpe Asics Gel-Quantum 180 4 acquista particolare a causa di un aumento degli stack, questo tipo di avvio che funziona abbastanza bene da ostruire a lungo termine in officina insieme a diverse esibizioni MRP all'interno. Inoltre, rapidamente adeguato per qualche altro tempo in regime di stabilità per poter eseguire il ritmo.

La commissione di trasloco specifica sarà pulita. Quello che riceve proviene dall'effetto del tacco alto per essere in grado di caricare a metà carico per essere in grado di decollare, in realtà veloce. È davvero una cosa che io e il mio compagno ci divertiamo nello stivale, e dovresti farlo anche tu. Non c'è nessun esperimento che vuole rompere questo dentro, o forse comprendere la particolare intersuola, le scarpe Asics Gel-Quantum Festa oggi insieme a diverse scarpe o stivali. Questo tipo di bambino eccelle dal tuo pacchetto. Che stivale da corsa, individui.

PostNapisane: Pt kwi 17, 2020 8:31 am 

Wenn Sie sich Absolut nichts ansehen Brandneue Sportschuhe nur wegen ihres allgemeinen Designs - nicht wirklich wegen ihrer eigenen Haltbarkeit - dann scheint Ihre Kostenspanne von 95 bis 110 US-Dollar höher zu sein, aber ich glaube, dass sie sich lohnen. Im Vergleich zu anderen umweltfreundlichen Schuhherstellern wie Allbirds sind dies ziemlich typische Kosten für Sportschuhe - und Sie geben diese Kosten erst aus, wenn Schuhe Salomon Speedcross 5 verkaufen Sie Solomon Speedcross Pro 2-Schuhe kaufen

PostNapisane: Pn kwi 20, 2020 9:47 pm 

The particular adidas SL20 matches correct to be able to dimensions. Several filter footers may well observe several swelling inside the bottom package if they wide lace the particular boot upwards limited. This kind of is because just how adidas made the particular language for the higher. The particular tongue/upper arrangement has been carried out far better in training the extra bottom package substance failed to upset myself or perhaps acquire in how. That is in which employing a adaptable fine mesh aids disguise the matter. The particular slender language may possibly also retract upwards Balenciaga shoes online https://www.hoopafootwears.com/ a time getting the particular boot about nevertheless the take loss aids type in which out there.

PostNapisane: So kwi 25, 2020 2:23 am 

Kolejnym prawdopodobnym wynikiem dla niepożądanego aspektu może być nowe, bardziej kompaktowe dopasowanie Altry do śródstopia wraz z stopą. Naprawdę kibice Altry mogą być niezadowoleni. buty adidas męskie Twój opływowy wygląd i styl odpowiada mi, a prawie na pewno Adidas. Stan Smith buty większość różnych innych sportowców, ale myślę, że poniżej brakuje pewnej liczby zobowiązań.

Strefa czasowa: UTC + 1