Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Pt sie 14, 2020 9:34 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 04, 2019 10:45 am 

oj tak :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr wrz 04, 2019 1:07 pm 

inwestowanie to podstaw a

PostNapisane: Pn wrz 09, 2019 3:23 pm 

Teraz często się słyszy, że rzeźba współczesna to najlepsza forma inwestycji. Znalazłam nawet internetową galerię sztuki Va-Gallery https://www.va-gallery.pl/category/rzezba/ i zamierzam tutaj coś wybrać

PostNapisane: Śr paź 16, 2019 9:45 pm 

Długo zastanawiałem się w co inwestować aż trafiłem na stronę Akademia Kryptowalut . Teraz wiem wszystko o kryptowalutach.

PostNapisane: Cz lis 14, 2019 3:41 pm 

Jeżeli o kryptowalutach mowa to jak najbardziej polecam kantor bitcoin . Wymienicie tam kryptowaluty na prawdziwe pieniądze w bardzo dobrym kursie.

PostNapisane: Pn lis 25, 2019 3:03 pm 

I get money for bitcoin, but I also trade in some other cryptocurrency. You can also save time and exchange cryptocurrency even outside the house, with a mobile phone by installing the coinbank application https://coinbank.org. With this application you can also look for currency prices.

PostNapisane: Pn gru 02, 2019 8:34 pm 

Sporo informacji na temat kryptowalut jest na stronie https://kryptowalutygielda.pl/ ja osobiście się tym nie zajmuje, ale kilka razy jak byłem u kuzyna to widziałem że tu coś właśnie czytał. On mi dużo o tym odpowiada i co prawda odnosi sukcesy i zwraca mu się to inwestowanie jednak to też wiąże się z ryzykiem, a ja do ludzi którzy lubią ryzykować nie należę. Tak czy siak może ktoś kto się tym interesuje znajdzie tu coś dla siebie.

PostNapisane: So gru 28, 2019 5:37 pm 

Warto inwestować w swoją przyszłość, warto się rozwijać, edukować. Czasami jednak potrzeba dodatkowego wsparcia w nauczaniu - korepetycji. Ale dzisiaj to nie problem, bo można znaleźć strony typu https://matmadlaciebie.pl gdzie można się nauczyć sprawnie matmy.

PostNapisane: Pn maja 25, 2020 8:51 am 

Najpopularniejsza metoda zarabiania osób, które dobrze znają się na różnych wyprzedażach i nie tylko. Innymi słowy, handel forex. Aby skutecznie korzystać z rynku Forex, musisz korzystać z najlepszych danych, najistotniejszych informacji, w przeciwnym razie możesz bardzo szybko stracić pieniądze. Sukces odniosły tylko uważne przyczepy. Dlatego mogę polecić Ci zawsze aktualne źródło informacji o tym wszystkim cfd trade.

PostNapisane: Pn maja 25, 2020 5:38 pm 

Aktualnie chcę zainwestować w apartamenty w Krakowie i chcę podpytać o dewelopera https://pmdevelopment.pl/pl/mala-gora/architektura.html co prawda opinie o PM Development są bardzo pozytywne ale wiecie przezorny zawsze ubezpieczony. Myślę, że lokalizacja czyli Prokocim konkretniej Mała Góra 10 jest bardzo dobra i warto. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

PostNapisane: Wt cze 16, 2020 2:36 am 

Kto jest tym samym nowicjuszem w kryptowalutach, co ja - mogę doradzić Bitladon- Kupiłem ADA (2000 sztuk) w dniu - od momentu zapłaty krypto weszło do portfela po 5 minutach. Na tej platformie wygodnie jest dokonywać zakupów i monitorować zmiany w kursie

PostNapisane: Cz cze 25, 2020 5:16 pm 

Myślałeś o zainwestowanie w zakup mieszkania pod wynajem? Świetna sprawa, zarobki gwarantowane w niedługim czasie - ważny jest tylko odpowiedni wybór lokalizacji. I w tym pomoże agencja http://abc-dom.pl/ , bogata w oferty różnego rodzaju mieszkań nie tylko na terenie miasta, ale również niedaleko niego. Przyjrzyj się koniecznie i stwórz inwestycję na lata!

PostNapisane: Wt sie 04, 2020 7:29 am 

fajnym sposobem są inwestycje alternatywne np w beczki whisky. To niezależna inwestycja, nawet w przypadku wystąpienia kryzysu gospodarczego. Na takie beczki popyt stale rośnie. Polecam kontakt z firmą Stilnovisti oni są pionierem w wine bankingu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1