Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr sie 21, 2019 1:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz kwi 11, 2019 6:31 pm 

Dzięki za ciekawe i wartościowe porady. Na pewno będą one dla mnie przydatne.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr kwi 24, 2019 1:42 pm 

Sprawdź Catering Dietetyczny PowerMeal. Posiadają wiele diet,a dodatkowo oferują kontakt z dietetykiem, więc na pewno coś dla Ciebie znajdą.

PostNapisane: Pt kwi 26, 2019 11:49 am 

Radzę też poszukać jakiegoś fajnego sklepu, gdzie będziesz się zaopatrywać w zdrową, nieprzetworzoną żywność u nas sprawdza się świetnie sklep https://zakreconysloik.com.pl/ekologicz ... dla-dzieci . Myślę, że taka zmiana żywienia nie będzie łatwa, ale uwierz poczujesz się o niebo lepiej! Mi przybyło chęci do życia, nie jestem już znudzoną życiem , zmarnowaną kluchą :) Pamiętaj żyj zdrowo i jedz zdrowo!

PostNapisane: Śr maja 08, 2019 2:07 pm 

Hej :)
Zastanawiam się nad skorzystaniem z jakiegoś cateringu dietetycznego, jednak nurtuje mnie pytanie wybór diety pudełkowej i co dalej? Co należy zrobić po wybraniu odpowiedniej diety. aby otrzymać jak najlepsze rezultaty? Jeśli macie jakieś rady, to będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)

PostNapisane: Pt maja 17, 2019 10:39 am 

Bardzo dobrym pomysłem dla endomorfika jest dieta pudełkowa Szczecin. Nie musi się bać o niedobór kalorii co jest mega ważne :D

PostNapisane: Pt maja 24, 2019 8:45 pm 

Wydaje mi się, że rzeczywiście w takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wybór diety pudełkowej z dowozem do domu. Tutaj https://www.lightbox.pl/krakow masz świetną firme z Krakowa, która zajmuje się świadczeniem takich usług, i moim zdaniem na prawdę warto z nich skorzystać

PostNapisane: Pn cze 10, 2019 2:33 pm 

Razem z ofertą najlepsze diety pudełkowe załatwisz sprawę raz na zawsze. Szybko i sprawnie nabierzesz dobrej masy.

PostNapisane: Pt cze 28, 2019 9:08 pm 

No, a czy ktoś z was ma może jakieś większe doświadczenie z dietą pudełkową? Bo ja przykładowo chciałabym chyba pójść w tym kierunku, niżeli eksperymentować z jakimiś całkiem nieznanymi dietami. Ostatnio nawet znalazłam ranking cateringów dietetycznych https://dietly.pl/catering-dietetyczny/bytom i tak zastanawiałam się z jakiej firmy najlepiej skorzystać.

PostNapisane: Pn lip 08, 2019 11:31 pm 

Spróbujcie sobie tego rozwiązania dietowego Cateromarket.pl . Jak dla mnie bezkonkurencyjna firma. Zrzuciłem zbędne kilogramy w mgnieniu oka.

PostNapisane: Śr lip 10, 2019 1:53 pm 

Może catering dietetyczny poznań. Świeże i smaczne jedzenie, które można dobrać do swoich preferencji.

PostNapisane: Pt lip 12, 2019 4:24 pm 

Ja osobiście nie przepadam za dietami pudełkowymi - wolę samemu sobie przygotować żarełko, a kasę zaoszczędzoną przeznaczyć na odżywki lub żeby trener personalny popracował ze mną nad techniką.

Co do diet to najważniejsze, żeby mieć odpowiedni bilans kaloryczny. Jeśli chcemy schudnąć to oczywiście musi być on ujemny. Jeśli chodzi o makroskładniki to tniemy przede wszystkim węglowodany (makarony, ryż, ziemniaki, cukier itd.). Najlepiej żeby dietę i ćwiczenia przygotował Ci trener personalny. Oczywiście da się wiele wyczytać w internecie, ale np. ćwiczenia żeby wykonywać technicznie to trzeba, żeby ktoś oglądał i nas poprawiał.

PostNapisane: Pn lip 15, 2019 10:21 am 

Witam,ja mam problemy hormonalne i zastanawiam się nad wyborem suplementów diety. Wydaję mi się,że nie mogę dobrać pierwszych lepszych. Co sądzicie o tych https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-suplementy-dietyCzy któreś z tych będą odpowiednie? CO brać pod uwagę?

PostNapisane: Pt sie 09, 2019 6:43 am 

Niedawno w Holandii rozważano wprowadzenie podatku od pokarmów spożywczych zawierających dużą ilość tłuszczów nasyconych. Ciekawe jak to byłoby w Polsce? O zdrowej żywności trzeba mówić http://blog.grandprix.catering/2019/06/ ... g-i-dieta/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1