Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pn lis 19, 2018 8:37 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 02, 2011 4:28 pm 

napisz do mnie maila...

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2012 11:04 am 

nie wiem czy temat aktualny... ale odpisze...

Moim zdaniem gabaryty takich mebli już na starcie dyskwalifikują opłacalność. Chyba, że były by to naprawdę drogie ekskluzywne meble...

Do kontenera wejdzie raptem parę sztuk...

PostNapisane: Śr lut 22, 2012 2:25 pm 

tomtomtom napisał(a):
Mam wiele informacji od producentow chinskich o atrakcyjnych cenach mebli wypoczynkowych.
Co o tym myslicie?
Moze ktos dotknal tego tematu i wie cos wiecej co poszerzy moja wiedze?
Wiem ze to sie oplaca, wiec prosze mi nie tlumaczyc niczego o kasie.
Wiem tez ze jakosc jest tak rozna ze glowa boli.
Mnie chodzi raczej o sens przedsiewziecia, mam lokale do magazynowania, i nawet do wystawienia sklepowego.
Wszystkiego trzeba dopilnowac od poczatku do konca wiec jak w kazdym interesie ;)
Chinczycy robia naprawde rewelacyjne meble w atrakcyjnych cenach!

produktu tego nie kupisz w Polsce i Chinach - choć jest poszukiwany
Nie wiem czy jeszcze zaglądasz na swoje ogłoszenie, jednak złoże propozycje. „Produkt, którego w Polsce jeszcze nie ma” „Wiszące łóżko pod sufitem” - Ten tytuł wklej w wyszukiwarkę Google. Nikt w Chinach nie oszuka jeśli sam dopilnujesz! Dość prostym sposobem możemy wspólnie wykonać 6 – 8 gotowych wzorów tu w Polsce. Rozebrać na poszczególne, pojedyncze detale i wysłać to do Chin. Sami tam dolatujemy, ( na czas) towar odbieramy i umieszczamy u znajomego. Na przykład w okolicach Kanton (Guangzhou) są przemysłowe, mniejsze miejscowości, dzielnice i ulice, które się dzielą na; ulica samych kamieniarzy, ulica szklarzy, lub następna stolarzy. Oni jeszcze nie są przedsiębiorcami. W/g mojego doświadczenia, oszukują większe firmy i pośrednicy, których faktycznie trudno obejść. Właśnie u tych drobnych (bardziej uczciwych) fachowców zamawiany przedstawiony pojedynczy detal. Każdy detal na innej ulicy lub dzielnicy, u innego fachowca,-z wiadomych względów. Sztukę jako wzór, która akceptujesz lub nie, wykonają darmowo. Naszym obowiązkiem jest wynajęcie pomieszczenia jako składu i pakowania detali. 200M², to okolo200$. Samemu należy dopilnować i zadbać o pakowanie jak i transport do samego portu i załadunek kontenera. Te mniejsze firmy i pośrednicy nie dbają o kolejność, pakowanie i drobne uszkodzenia! Region Kantonu słynie z meblarstwa, to tak jak Swarząc i Kalwaria. Lokal,-magazyn można swobodnie wynająć bliżej portu np., w okolicy Nansha,- mała dzielnica Kantonu (150000 mieszkańców) Nie wierz firmą i lodżiom, którzy proponują ze załatwią towar z pierwszej reki. Nawet wynajęty i opłacony przez Ciebie, twój osobisty chiński tłumacz,-w obecności chińskiego partnera zarabia na Tobie i Ty nie wiesz ile. Mam sposób na ominiecie takich i innych krętaczy!
W marketingu najważniejsza jest świadomość, ze klient danego produktu poszukuje! I to zostało sprawdzone na terenie Polski, jest do udowodnienia i przedstawienia Tobie! Na wyprodukowanie gotowego produktu, dwóch fachowców potrzebuje jeden dzień i jeden na montaż u klienta. Jest to produkt zaliczany do mebli „ekskluzywnych” poszukiwany lecz trudno dostępny na naszym rynku. -Wyłącznie na zamówienie. Najtansze produkty chetnie zamowia hostele i chotele. Uwierz!, na „czysto” z jednej, najtańszej sztuki zostaje co najmniej 1 000 euro,- na montażu jest dodatkowy zysk. Często klient prosi o zabudowę łóżka w obniżonym suficie, taki montaż wymaga dodatkowego remontu,- tu tez pojawiają się niemałe zyski. Najprostsza i najtańsza „ogłoszeniowa” reklama (tez sprawdzona) uzyskuje kilku klientów dziennie w regionalnym otoczeniu. Po wdrożeniu prostej i taniej produkcji, wykonanie 100 szt, w brygadzie kilkuosobowej nie przekroczy jednego miesiąca. Na „czysto” zostaje powyżej 100 tys euro! Szczegółowo, i bardzo sumiennie dokonałem analizy strategicznej. Dotyczyła całej Polski, -jako makro i mikro-otoczenia. Konkurencja? - Brak jakiejkolwiek w całej Środkowowschodniej Europie. Najbliższy producent we Francji i współudziałowcem w Niemczech. Sprawdzone! - 40% produkcji sprzedawane jest na rosyjski i ukraiński rynek. W Polsce jest tylko jeden przedstawiciel z Niemiec, który nieudolnie prowadzi reklamę i marketing. W Chinach (byłem 3 lata temu) tego nie produkują, a materiały i wszystkie podzespoły są wielokrotnie tańsze! W warunkach polskich inwestycja (na małą produkcje) zwraca się po sprzedaży 25 szt. Następnie w produkcje już nie trzeba inwestować, gdyż klienci materiał i prace pokrywają, wpłacając 50% zaliczki. Jednak należy inwestować w rozszerzenie nowych rynków zbytu i nowego klienta. W kilku dużych miastach są już (poważnie) chętni i gotowi do uruchomienia swoich punktów,- saloników sprzedaży. Klientów jest dużo ale każdy chce dotknąć i zobaczyć. Produkt moglibyśmy wykonać i sprowadzić (w pojedynczych, osobnych detalach) z Chin. Szukam wspólnika do realizacji tego przedsięwzięcia. Technologie, praktykę i wiedzę w tej dziedzinie zdobyłem jako pracownik w francuskich zakładach meblarskich,- wiszących łóżek. Jedno z łóżek, które będziesz oglądał,- jest mojego projektu pod względem kształtu, nowych rozwiązań mechanicznych i ogólnej produkcyjnej -technologii. Szczegółowych opisów udzielę zainteresowanym na maila. Wiedz, ze będziemy jedynymi producentami „poszukiwanych łóżek” w całej Środkowowschodniej Europie i wolni od konkurencji! Są polskie firmy meblarskie, produkujące podzespoły w Chinach, tu składają i sprzedają Ikei. Może nam tez się to uda!
Pod poniższym linkam zobaczysz opisane łóżka, lub wpisz w wyszukiwarkę Google „Wiszące łóżko pod sufitem” Tam zapoznasz się z setkami opinii na mój temat łóżek. http://deccoria.pl/galeria,id,64409,1,w ... fitem.html
Pisz na maila; czterokolowiec@gmail.com dzwon; 794 986 269

PostNapisane: Śr sty 06, 2016 9:46 pm 

Zastanawiałem się czy może ktoś sprowadzał taki mebel jak łóżko tapicerowane, czy inne sypialniane meble? Jak wygląda opłacalność takiego zabiegu?

PostNapisane: Cz sty 07, 2016 12:05 pm 

Jeśli może Pan ustalić wymiary opakowania i port w Chinach , do którego dostawca może dostarczyć towar - sprawdzę koszty frachtu morskiego.
Proszę o info na adres: ip@speedagencja.com

- transp.morski,lotniczy,kolejowy
- odprawy celne(zwykłe,gospodarcze,mienie,tranzyt)
- wnioski
- procedury naprawcze
tel.587834625

PostNapisane: Cz sty 07, 2016 1:29 pm 

Iza - to spam...

pzdr
paw

PostNapisane: Wt lut 16, 2016 3:22 pm 

Stawiam, że nikt tak od zaraz nie wystartuje ze sprowadzaniem takich gabarytów...

PostNapisane: Śr sty 31, 2018 10:13 am 

Co myślicie o kółkach meblowych z gumy https://akcesoria.meble.pl/akcesoria/kolka,guma/ ? Myślę że to jest dobre rozwiązanie dla mojej łazienki, ale będzie to wyglądać ok?

PostNapisane: So lip 07, 2018 7:43 am 

Moim zdaniem obecnie się w ogóle już nie opłaca nic kupować z Chin.

PostNapisane: Wt sie 21, 2018 4:30 pm 

Z całą pewnością nie jest tak źle, że "nic się nie opłaca" - ale akurat meble ze względu na gabaryty i koszty transportu wzbudzałyby u mnie wątpliwości

PostNapisane: Śr sie 29, 2018 11:58 am 

Witam wszystkich! Czy znacie może jakieś dobre internetowe sklepy meblowe? Ja właśnie urządzam jednocześnie dwa mieszkania i nie mam za bardzo czasu jeździć po sklepach stacjonarnych... Czy macie rozeznanie w tej dziedzinie i moglibyście coś sprawdzonego doradzić? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy np. oferta http://www.meblelargo.pl/ byłaby dobrym rozwiązaniem. Co na ten temat myslicie? Z tego co popytałem znajomych, to ponoć mają dobrą opinię. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przydadzą mi się :)

PostNapisane: Śr lis 14, 2018 12:19 pm 

teraz sklepów z meblami w sieci jest bardzo dużo, i wcale sie nie dziwię że ciężko się zdecydować na zakup skoro wszystkie są nowoczesne i nie wiadomo co wybrać. Ja sama mam dylemat jaki stół i krzesła wybrać w tym sklepie https://vokato.com/ . Mojemu mężowi inne sie podobają więc gusta mamy inne i tu jest problem z wyborem.

Strefa czasowa: UTC + 1