Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Wt lip 27, 2021 11:41 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lis 03, 2020 1:32 pm 

Cześć!
Potrzebuję do swojej firmy transportowej dobrego systemu do monitoringu GPS, aby lepiej zarządzać zleceniami, zachować kontrolę i jednocześnie ograniczać wydatki. Z czego korzystacie u siebie, mam nadzieję że tutaj uda mi się znaleźć już jakieś konkretne podpowiedzi :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr lis 04, 2020 12:45 pm 

Tutaj jak najbardziej mogę wymienić system z którego sami korzystamy, czyli FLotmana, posiada konkretne narzędzia do ewidencji pracy, spalania, przebiegów. Każdego dnia generuje naprawdę dokładne dane z wielu procesów, naprawdę pomaga to w zarządzaniu i zwiększaniu zysków z działalności. A tym bardziej, nie musimy zatrudniać nowych osób. Stara ekipa świetnie sobie radzi pomimo rosnącej ilości pracy.

PostNapisane: N lis 08, 2020 11:04 am 

Podzielam pozytywną wypowiedź odnośnie Flotman. U nas sprawdza się świetnie, obsługa jest konkretna i rzeczowa w podejściu do potrzeb klienta. Wszystko tak jak być powinno, mamy kontrolę nad zużyciem paliwa, stanem technicznym, lokalizacją oraz wygodną integrację z giełdami zleceń typu TimoCom, czy Trans24. Pozdrawiam i jak coś pisz, może jeszcze w czymś pomożemy :)

PostNapisane: Cz lis 12, 2020 10:35 am 

O proszę, dzięki za informacje! Dobrze, że mogę liczyć na Wasze wsparcie :)

PostNapisane: Wt gru 01, 2020 12:46 pm 

Również pozytywnie mogę wypowiedzieć się na temat systemu do monitoringu GPS. Jest to rozwiązanie dla rozwijających się firm transportowych, które posiadają rozbudowaną flotę samochodów ciężarowych i potrzebują wsparcia w zachowaniu kontroli, ograniczaniem kosztów oraz wygodą i łatwością zarządzania zleceniami, obsługą klientów i też dokładnego raportowania wszystkich najważniejszych elementów aby całość tworzyła jeden spójny organizm.

PostNapisane: Śr gru 16, 2020 10:57 am 

Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję w tym zakresie i podzielisz się własnymi spostrzeżeniami jak się firma rozwija i czy przynosi Wam realne korzyści.

PostNapisane: Wt gru 22, 2020 9:19 am 

Ja do swoich busów zamontowałem GPSy bez abonamentu. Trzeba tylko robić doładowania kart prepaid. Koszt obsługi ok 10zł / 10tys km. Problem tylko z Ukrainą i Państwami poza UE gdyż szybko zużywa środki ale Europa standardowo jak w Polsce. Nie widzę sensu przepłacać abonamentów po ok 30-60zł/mc.

PostNapisane: Pn gru 28, 2020 11:34 am 

Przekonaliście mnie do tego typu rozwiązań, bo konkurencja nie śpi. Na ten moment kontaktujemy się z firmą Flotman i mam nadzieję, że pójdzie to w odpowiednim kierunku.

PostNapisane: Pn sty 04, 2021 6:06 am 

No to super, mam nadzieję że nasze wskazówki realnie się przydadzą. Jak macie jeszcze jakieś dodatkowe pytania to piszcie ja i pewnie innymi forumowicze postarają się profesjonalnie pomóc w zakresie rozwiązań dla transportu!

PostNapisane: Pt cze 04, 2021 5:45 am 

Ja mam bardzo dobry monitoring bo kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrej firmy https://g.page/r/CfEgLUp7ejF0EAE .Z tej firmy skorzystało już bardzo dużo osób.

PostNapisane: Wt cze 08, 2021 1:27 pm 

hej ;) jest wątek związany z firmami transportowymi i chciałbym dopytać w związku z tym jak radzicie sobie z typowymi problemami obsługi i kontaktu z kierowcami, cała logistyką, klientami itd? czy macie do tego swoje oddzielne dedykowane systemy czy działacie na popularnych liniach i sieciach operatorów co chyba nie kalkuluje się za dobrze? Ja zastanawiam się nad wdrożeniem systemu wirtualnej centrali telefonicznej i innych, które ułatwią własnie ten kontakt a także sprawią, że będzie taniej. obsługa będzie możliwa z każdego miejsca także jesli pracownik będzie chciał działać zdalnie. zastanawiam się nad ofertą tej firmy https://systell.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/ - co sądzicie?

PostNapisane: Pt cze 18, 2021 8:06 pm 

Spedycja nie jest prostą branżą. Jeśli zastanawiacie się nad tym, w jaki sposób poprawić swoje możliwości biznesowe, to na pewno powinniście rozważyć możliwość dołączenia do TGZ. To da Wam zdecydowanie większą kartę przetargową w kontaktach z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Warto na pewno usłyszeć jak wygląda leasing samochodów ciężarowych możliwy do uzyskania dla członków TGZ. Czuję, że będziecie pod wrażeniem.

Strefa czasowa: UTC + 1